Akıllı Takograf hizmetlerini keşfedin ve sizin için tasarlanmış hizmetlerin sizi ileriye taşımasına müsaade edin.

Akıllı Takograf

Golia, firmamızın iş ortağı olan  İtalyan firması Infogestweb tarafından , sürücülerin çalışma sürelerinin takip edilmesi, takografla ilgili işlemlerin yürütülmesi ve izlenmesi için , taşıma şirketlerine yönelik olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş,  teknolojik cihazlar ve hizmetlerden oluşan entegre bir sistemdir.

Golia,  araç üzerine takılan cihazlarla entegre çalışan bir sistem olmasının yanında, verilen izinler çerçevesinde  sistem yöneticisi tarafından da kullanılan bir sistemdir! Golia, taşıma alanında uzman danışmanlar tarafından kullanılabilir, sürücülerin çalışmasını planlamak için kullanılabilir,  araç üstü cihazlar kullanılarak araç planlaması yapılabilir.Firmaların talimatlarına göre, en doğru desteği sağlayan uzmanlarımız sayesinde, firmalar Golia’dan azami fayda sağlarlar..

Golia  sayesinde, taşıma firmaları kendi esas işlerine odaklanma imkanı bulur, Golia ekibi firmaların yükünü hafifletir:

  • Tüm filonun faaliyetlerinin ve ölü zamanlarının izlenmesi;
  • Uyarıların ilgili birim ve sorumlulara iletilmesi (Takograf arızaları, ihlaller, sağlanan gelişmeler ve öneriler vs..)
  • Milli, AB ve AETR kuralları konusunda bilgi  ve eğitim sağlanması ve kurallara uyulması;
  • Kontrol makamları ile iletişimi kolaylaştırmak ve basitleştirme;
  • Sık yapılan hata ve ihlallerin izlenmesi sonucu , ekiplere daha odaklanmış eğitim;
  • Yargı önünde firmaların temsil edilmesi (Yasal destek ve teknik bilirkişilik)

Golia sayesinde, kontrol makamlarının yapacağı denetlemeler artık sorun değil, destek ekibimiz tüm kırtasiye işlemlerini yerine getirebilir.Sadece ihlalleri önlemekle sınırlı olmayan hizmetler.Profesyonel ekibimiz,  sürücü etkinliklerini kontrol ederek, eğitimlerini güncel tutarak, karmaşık ve pahalı prosedürleri aşmak için  gerekli tüm belgeleri elektronik olarak hazırlayıp arşivleyerek, firmanın yasal standartlara uyumunu sağlayıp, personel ve kaynaklarını verimli şekilde kullanmasını sağlar.

Hizmetler

CARTRACKER, sürücü ve araçla ilgili TAKOGRAF bilgileriNİ her türlü kaynaktan alarak toplayabilir: dijital takograflardan, sürücü kartından, etkinlik belgelerinden,  elle bilgi girmek sureti ile,  vs…  ve kanun tarafından öngörülen süre kadar bilgisayarınızda, server ınızda ve/veya sunucularda saklar (Güvenlik ve acil durum kurtarması sertifikalı sunucularda en az bir yıl saklanır, 7/24 firmalar sunuculara erişebilir).

CARTRACKER diğer uygulamalar ile entegre edilebilir  (Filo yönetim, araç takip ..)Böylece kullanıcıya, gerekli bilgilere ve uygulamalara kolayca erişerek, faaliyetlerini basit şekilde planlayabileceği bir arayüz sağlar.

Mobil cihazlar için android uygulama, ek bir çok özelliğinin yanında,  sizi sürücü etkinlikleri ve ihlaller konusunda da sürekli bilgilendirir. Uygulama sürücülere yönelik olarak geliştirilmiştir.

Akıllı Takograf Profesyonel, yukarıda açıklanan hizmetlerle birlikte, takografın tüm özelliklerinden faydalanma imkanı verir; Veri indirme, eğitim ve bilgilendirme, izleme, önleme vs…Böylece firmalar kendi öz işlerine odaklanma imkanı bulurlar.

Araç Takip Sistemleri İş Ortaklarımız, pazardaki tüm araç marka ve modelleri ile uyumludur.Böylece, Takograf ve sürücü kartı verilerinin elle indirilmesi işlemine gerek kalmaz.Yasal olarak indirilmesi gereken veriler, kullanıcı tarafından ek bir işlem yapmaya gerek kalmaksızın  indirilir, sunucuda saklanır ve analiz edilir.

CARTRACKER, sürücü ve Takograf verileri yasal sürelerinde indirilmediği zaman, bunun sonucu doğacak cezai yaptırımları önlemek için, bir uyarı sistemine sahiptir.Bunun dışında, CARTRACKER, ihlalleri açıklayan, sebep ve sonuçlarını belirten bir veri tabanına sahiptir.

Milli, AETR ve AB  mevzuatına uyumlu olarak, sürücülerin yaptıkları veya yapmaları muhtemel ihlalleri önleyici  eğitimler düzenlenerek, mevzuata uyum sağlanır, ihlaller önlenmiş olur.

Her gün karşılaşılabilecek,  Takograf ve  sürüş,dinlenme, mola, çalışma gibi sürücü etkinlikleri ve  karşılaşılan diğer sorunlar ile ilgili  soruların cevaplanması,  ne olursa ne yapmak gerekir  sorularının cevaplanması gibi konularda telefon ve e-posta ile destek sağlanır.

CARTRACKER Check-Up ile,  iş akışının panaromik  resmini görmek için Takograf etkinlikleri ve sürücülerin sürüş stillerinin tam bir analizini alabilirsiniz ve karlılığı arttırmak için gerekli tedbirler paketine karar verebilirsiniz.

Akıllı Takograf Performans ile,  mükemmel sonuçlar almak için, eğitim sonuçlarını  kontrol altında tutabilir, sürücülerin sağladığı iyileşmeleri takip edebilirsiniz (Örnek; iyi sürüş stili, yakıt ekonomisi).

Yeni  , yasal danışma ve , ihtilaf yönetimini kapsayan ‘’Her şey dahil’’  hizmeti ; Trafik cezaları ve  takografla bağlantılı cezaların yönetimi, trafik kazaları nedeni ile hasar ve zayiatların tazmini ve kurtarma hizmetlerini kapsamaktadır.Tecrübeli ve güvenilir yasal danışma ekibi, ihtilaf durumlarında şirketlerin yükünü hafifletmektedir.