Cartracker’ı keşfet ve ücretsiz olarak DENE!

Cartracker’ı keşfet

Bugün, Cartracker  Avrupa’da  2000 den fazla Türkiye’de 500 den fazla  firma tarafından kullanılmakta ve 100 3 yakın Takograf Servisine hizmet vermektedir. 2012’de  Türkiye’de firmaların kullanımına sunulmuştur.

Cartracker’ın şirketinize faydası olacak mıdır? Buna kesinlikle evet  olarak cevap verebiliriz. TDCS firması tarafından geliştirilen ve  Türkiye’de Altek Akıllı Lojistik ve Taşıt Sistemleri A.Ş. tarafından sunulan bu hizmet, çalışma sürelerinin optimize edilmesi, ceza riskinin azaltılması ,filonun seferlerinin yönetilmesi ve planlanması konusunda  eşsiz ve vazgeçilemez bir destek sağlayacaktır.

 

Cartrecker, taşıma şirketlerinin uğraşmak zorunda oldukları sorunlarların aşılmasında mükemmel bir yardımcı olacaktır.

Akıllı Takograf ekibinin sizinle irtibata geçmesi için aşağıdaki formu doldurunuz.

Ücretsiz olarak ve herhangi bir yükümlülüğünüz olmaksızın, bir ay süre ile Cartracker sistemini kullanabileceksiniz ve  filonuzun durumunu kontrol edebileceksiniz.

 

Akıllı Takograf Check-Up ( Kontrol) hizmeti ile ,  zaman içinde filonun performansını izlemenizi sağlayacak,  daha karlı olmanızı ve filonun etkinliğini arttırmanıza yarayacak  tedbirleri almanıza imkan verecek , Takograf ve sürücü davranışları hakkında detaylı ve kapsamlı analizler yapabilirsiniz.

30 gün deneme sürümü için lütfen tıklatın

[fc id=’2′ align=’left’][/fc]