Cartracker Hakkında

Uluslararası ve Ulusal Taşımacılık yapan  şirketlerine  Takograf konusunda destek sağlayan Cartracker AETR ve AB Takograf mevzuatları yanı sıra Karayolları Trafik Yönetmeliğine göre de analiz yapabilmesi açısından,  danışma ve müşteri desteği dahil tüm etkinlikler için Akıllı Takograf ekibine  güvenebilirsiniz.

CARTRACKER Analiz özetle, sürücüler  ve kontrol makamları için her türlü bilginin verilmesi, cezaların raporlanması, teknik destek, eğitim ve filonun izlenmesi hizmetlerini kapsamaktadır. Böylece, şirketler, ihlallerin azalması ve karlılık yükselmesi sonucu, gayretlerini ana işlerine yoğunlaştırabilirler.

Üç Hizmet Paketi vardır

Cartracker Company

CarTracker Company Edition

Özellikle TR den AB ülkelerine seyahat eden veya ayrı olarak izlenmesi gereken veya yerel verileri uzak bir sunucuyla senkronize etmesi gereken merkezler kuran herhangi bir nakliye şirketi için tasarlanmış tam sürüm.

Dijital takograflı araçlara sahip tüm nakliye şirketleri için tasarlanmıştır. 20’den fazla baskı ve kontrol raporu içerir. Sürücüler ve araçlar merkezlere ayrılabilir. Programın başlangıcında yaklaşan planlanan tarihler için kontrol yapılır, varsa bildirim penceresi açılır. Veriler aynı anda üç bağımsız depolama alanında saklanabilir. Program, Ethernet veya FTP yoluyla uzak depolama ile veri senkronizasyonunu içerir. Muayene kuruluşları ile iletişim için, muayene edilen sürücü / araç yelpazesinin ve tarih aralıklarının seçilebildiği yerleşik bir orijinal dosya ihracatına sahiptir. Tüm veri anahtarlarıyla çalışır: VDO Downloadkey, Tachodrive, Tachosys digiVU, DigiDown Lisle tasarımı.

Akıllı takografların üretilmesi ile tamamen işlevsel. Sürücü ve araç sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Lisansın geçerliliği sınırsızdır, yıllık ücret ödenmez.

Raporlara Örnek; yasal süre  hatırlatılması (Takograf ve sürücü kartı indirme zamanları bildirimi,  sürücü kartı ve firma kartı geçerlilik tarihleri hatırlatması,  Takograf ve araç muayeneleri vs..), sürücü raporlama, peryodik filo istatistikleri, Aktivitelerin onaylanması, Günlük aktivitelere genel bakış, Haftalık zamanlar, Aylık çalışma saatleri, Değişikliklere aylık genel bakış, Gece çalışması, Suçlar, Feribot-Tren genel görünümü, Kapsam Dışı aktivitelere genel bakış, Karta genel bakış, Yolculuklar, Hafta sonu çalışmaları,
Hız yapma, Sürücü kartsız sürüş, Takograf olayları ve hataları, Kapsam dışı faaliyetlere genel bakış, Günlük kontrol
listesi Çalışanların listesi , Sürücülerin temel verileri, Araçların listesi, Araçların temel verileri, Sürücü siparişlerinin listesi, Ehliyet listesi

Cartracker Extend

CarTracker Digital Extend Edition –

Daha küçük nakliye şirketleri için bir versiyondur, sadece temel kontrol baskı raporlarını ve baskı faaliyet sertifikalarını içerir. En küçük versiyon olan  8 sürücülü versiyondan türetilmiştir, ancak bunun aksine, sürücü veya araç sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Daha küçük nakliye şirketleri için tasarlanmıştır, 5 temel kontrol raporu ve ayrıca bir faaliyet sertifikasının basımını içerir. Bu merkezlerde konuşlandırılacak uzak merkezleri olan büyük bir şirket için de kullanılabilir. İndirilen veriler CarTracker Comapny Edition’ın kurulu olduğu merkeze gönderilebilir.

Sürücüler ve araçlar merkezlere bölünemez. Programın başlangıcında yaklaşan planlanan tarihler için kontrol yapılır, varsa bildirim penceresi açılır. Veriler aynı anda üç bağımsız depolama alanında depolanabilir; Şirket sürümünün aksine, program, uzaktan depolama ile manuel veri senkronizasyonunu içermez. Kontrol kuruluşlarıyla iletişim için veya orijinal dosyaların merkeze gönderilmesi amacıyla basit bir dışa aktarım içerir. Tüm veri anahtarlarıyla çalışır: VDO Downloadkey, Tachodrive, Tachosys digiVU, DigiDown Lisle tasarımı.

Akıllı takografların üretilmesi ile tamamen işlevsel . Sürücü ve araç sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Lisansın geçerliliği sınırsızdır, yıllık ücret ödenmez.

Rapor Örnekleri;

Etkinliklerin onaylanması, Gece çalışması, Hafta sonu çalışması, Suçlar, Sürücü kartsız araç kullanma, Takograf olayları ve hatalar

Cartracker 8 Sürücü Sürümü

CarTracker 8 Sürücü Sürümü

Maksimum 8 sürücüye sahip şirketler için en ucuz ve en kolay sürüm.

En fazla 8 şoförlü (araç sayısı sınırsız) en küçük nakliye şirketleri için tasarlanmıştır. 5 temel kontrol baskı seti içerir. Sürücüler ve araçlar merkezlere bölünemez. Programın başlangıcında, sürücü ve araç kartlarının yaklaşan planlı çekimleri üzerinde kontroller yapılır. Veriler yalnızca bir klasörde saklanır, yedeklemenin manuel olarak yapılması gerekir. Tüm veri anahtarlarıyla çalışır: VDO Downloadkey, Tachodrive, Tachosys digiVU, DigiDown Lise tasarımı. !! Bu merkezlere monte edilecek uzak merkezlere sahip büyük bir şirket için de kullanılabilir. İndirilen veriler CarTracker Comapny Edition’ın kurulu olduğu merkeze gönderilir. !!

8 Sürücü sınırı vardır. Lisansın geçerliliği sınırsızdır, yıllık ücret ödenmez.

Örnek Raporlar;

Gece çalışması, Hafta sonu çalışması, Suçlar, Sürücü kartsız araç kullanma, Takograf olayları ve hatalar